zdvojene-okna

ZDVOJENÉ OKNÁ - OKNÁ SO ZABUDOVANÝM TIENENÍM

Prehľad našich zdvojených okien

 

Internorm zdvojené okná sú svojho druhu jedinečné na trhu okien. Pretože pri týchto oknách je slnečná a pohľadová ochrana integrovaná medzi tabuľami skla. Aktuálne máte na výber dva rozdielne modely plast-hliníkových zdvojených okien – KV440 a KV350 v rôznych dizajnových štýloch a jedno zdvojené drevo-hliníkové okno HV450, ktoré je taktiež k dispozícii vo viacerých dizajnových štýloch. Podľa vašich preferencií a vkusu si môžete zvoliť vaše dokonalé zdvojené  okno, pretože každý z našich modelov má svoje špeciálne výhody a funkčnosti.

 

Tip pri rekonštrukciách: Zdvojené okná sú obzvlášť vhodné pre dodatočnú montáž, pretože tu nie je potrebná žiadna dodatočná tieniaca technika Aj pre fasády, na ktoré nie je možné pripevniť rolety, sú zdvojené okná ideálnym riešením, pretože tu nie sú potrebné žiadne dodatočné stavebné zásahy.

Jedno okno = 4-násobná ochrana

Zdvojené okná od Internorm chránia štvornásobne:
 1. Tieniaca technika
  Pretože je slnečná ochrana integrovaná medzi sklenenými tabuľami, je dokonale chránená pred vetrom, poveternostnými vplyvmi a nečistotami. Na výber je žalúzia, plisovaná roletka alebo dvojito plisovaná roletka Duette®.
 2. Pohľadová ochrana
  Žalúzie a plisované roletky Vás chránia pred nežiadúcimi pohľadmi. Vynikajúcu ochranu pred nežiadúcimi pohľadmi zvonku Vám ale ponúka dvojito plisovaná roletka Duette® , ktorá vďaka hliníkovému povlaku neprepúšťa takmer žiadne svetlo a zaisťuje tak dokonalé zatemnenie v miestnosti.
 3. Tepelná izolácia
  Tienenie zabudované v ráme okna zaisťuje vynikajúcu U-hodnotu.
 4. Zvuková izolácia
  Spoľahlivá a dobrá zvuková izolácia zabezpečuje, aby nepríjemné rušiace zvuky zostali vonku. Zvuková izolácia u Internorm zdvojených okien je veľmi vysoká. Okno KV440 dosahuje hodnotu zvukovej izolácie až 45 dB, HV 450 dokonca až 46 dB.