okna-uvod

OKNÁ

Inovatívny výrobca okien

 

Každé Internorm okno je vyrobené presne podľa Vašich predstáv a presne na mieru. Naše produkty Vám ponúkame v rôznych veľkostiach, vyhotoveniach a dizajnoch – ako bezrámové okná, plošne lícujúce alebo hranaté rámy, ale aj okná so zaoblenými hranami na krídle a ráme. Hodia sa ku každému architektonickému štýlu a dizajnu Vášho domu.

Perfektná ochrana proti vlámaniu, vynikajúca tepelná ako aj zvuková izolácia okna sú v spoločnosti Internorm samozrejmosťou. Kladieme veľký dôraz na prepracovaný dizajn a dokonalé spracovanie až do najmenšieho detailu. Rozsiahle príslušenstvo okien Vám ponúka pri stvárnení nespočetné možnosti. Ponúkame Vám nielen množstvo kľučiek v rôznych dizajnoch, ale aj okenné kovania s dizajnovými uzatváracími protikusmi. Vyzerajú nielen veľmi dobre, ale dokonca uľahčujú čistenie okien.

Okrem otváravých, otváravo-sklopných alebo sklopných okien môžu byť naše produkty vyrobená aj ako fixné zasklenie, balkónové dvere, terasové dvere, posuvné okná príp. posuvné dvere, zdvižno-posuvné dvere, veľkoplošné zasklenia a aj ako pivničné okná.

PLASTOVÉ OKNÁ

Plastové okná sú stále najobľúbenejšie okná v Rakúsku. Preto ich pre Vás vyrábame presne na mieru a v rôznych vyhotoveniach.

plastove-okna

PLAST-HLINÍKOVÉ OKNÁ

Hliníkový kryt zvonku je ľahký na údržbu a môže byť vyhotovený v rôznych farbách a štruktúrach.

plast-hlinikove-okna

DREVO-HLINÍKOVÉ OKNÁ

Svojou prirodzenosťou a komfortom sú drevené okná bezkonkurenčné. Aby tieto vlastnosti dreva boli dlhodobo uchované, chránime drevo zvonku ochranným hliníkovým krytom.

drevo-hlinikove-okna

Pre každý typ vhodný štýl

 

Vkus každého je rozdielny, stavebné štýly rôznorodé a typy bývania taktiež veľmi individuálne. Práve okná a dvere zohrávajú v bývaní veľkú rolu a podčiarkujú architektúru a tým smerodajne celkový charakter domu.

 

Internorm produkty získate v rôznych dizajnoch. Nerobte pri zariaďovaní Vášho vysnívaného domu žiadne kompromisy a rozhodnite sa pre okná a vchodové dvere, ktoré sa hodia k Vášmu štýlu.

Aby ste rýchlejšie našli produkty, ktoré sa hodia k Vašej architektúre, rozdelili sme naše okná a vchodové dvere do štyroch dizajnových štýlov:

STUDIO

Tento architektonický štýl je v stvárnení veľmi puristický. Čisté formy a redukované stvárnenie sú ním typické. Minimalistický štýl bývania je redukovaný na to podstatné.

HOME PURE

Jasné, presvetlené priestory vytvárajú priestor na realizáciu. Priamočiare hranaté tvary a moderný dizajn zdôrazňujú túto architektúru.

HOME SOFT

Tento stavebný štýl vyžaruje harmóniu a pohodu. Domáci komfort v bývaní poskytuje útulnosť a sympatiu.

AMBIENTE

Secesia, tradičné, klasické domy a elegantné vidiecke sídla presne vystihujú tento architektonický štýl. Kompozícia nadčasovej klasiky a elegancie.

design-styly