sietky domov

OCHRANA PROTI HMYZU

Ochrana pred hmyzom

 

Koniec s nepríjemným hmyzom vo vnútri! S Internorm sieťkami proti hmyzu patria nevítaní hostia minulosti. Práve vtedy, keď teploty vonku stúpajú, radi uvítame otvorené okná a balkónové dvere ako aj ľahký letný vánok, ktorý vchádza v neskorších hodinách do izieb. No akonáhle sa vo vnútri zažne svetlo, už to začne: bzučanie, svišťanie, poletovanie a lozenie hmyzu. Komáre, muchy, motýľe a chrobáky sa môžu stať nočnou morou! Aby ste si mohli pokojne užívať pekné večery, existuje jednoduché riešenie. S Internorm sieťkami proti hmyzu, ktoré môžu byť rolovacie, otočné, pevné alebo posuvné ste najlepšie ochránení pred nevítnými hosťami. Systémy na ochranu pred hmyzom vytvárajú z Vášho okna funkčnú jednotku a robia z každej miestnosti bezhmyzovú zónu.

Šikovná ochrana proti hmyzu je vyhotovená na mieru, priamo na okno alebo montovaná do rolovacieho kastlíka a prispôsobená stavebným podmienkam.

ram

OTOČNÝ RÁM

Pri balkónových dverách Vám odporúčame ochranu proti hmyzu s otočným rámom. Vďaka uzatváraniu na magnet je možné sieťku proti hmyzu komfortne otvárať a zatvárať.

rolovacia

OCHRANA PRED HMYZOM ROLOVACIA

Rolovacia ochrana proti hmyzu je priamo namontovaná na okne a optimálne tesní k rámu okna. Rolovacia funkcia je extrémne komfortná, pretože rolovanie sa zastaví v každej pozícii. Kombinácia s tieniacou technikou je možná.

posuvna

POSUVNÉ RÁMY

Guľové ložiská posuvných dvier zabezpečujú ľahký chod otvárania a zatvárania. Obzvlášť pri veľkoplošných prvkoch sú posuvné rámy dostupné aj v dvojkrídlovom vyhotovení. 

ram

PEVNÝ RÁM

Pri pevných rámoch zabráni celoobvodové štetinové tesnenie vniknutiu hmyzu do interiéru. Upínací systém pomocou uholníkov zjednodušuje montáž a demontáž.