plast-hlinikove-okna

PLAST HLINÍKOVÉ OKNÁ

Plast a hliník - perfektné spojenie

 

Medzi najobľúbenejšie okná naďalej patria biele plastové okná. Veľa našich zákazníkov sa však rozhoduje pre plasthliníkové okná a to nie bez dôvodu. Hliníkový kryt z vonkajšej strany je nielen ľahký na údržbu, je možné ho aj vyhotoviť v rôznych farbách a štruktúrach. Trendové sú napríklad metalické farby a farby antikory. Ale taktiež béžové a hnedé tóny sú medzi množstvom šedých tónov stále viac žiadanejšie.

 

Okrem množstva farieb a rôznych dizajnov okien ponúkame ešte aj technické highlights – ako napr. I-tec Ventilation. Toto vetranie je možné zabudovať priamo do rámu okna KF 410 alebo KV 440. Teraz sa sami môžete rozhodnúť, aký stupeň vetrania si nastavíte, ako často má byť vetranie aktívne – a to individuálne, pre každé okno a tým aj pre každú miestnosť. S integrovaným výmenníkom tepla je možné dosiahnuť až 93% rekuperácie tepla. Viac k tejto téme sa dočítate v časti o vetraní miestností.

Plast hliníkové okná

 

V spoločnosti Internorm vyrábame plast hliníkové okná presne na mieru a presne podľa Vašich individuálnych želaní. Môžete si zvoliť veľkosť okna, farbu, kovanie, kľučku, bezpečnostné vyhotovenie, tvar okna ale taktiež pohľadovú a slnečnú ochranu. Okrem otváravých, otváravo-sklopných alebo sklopných okien ponúkame naše produkty aj ako pevné zasklenie, balkónové dvere, terasové dvere alebo veľkoplošné zasklenie. Taktiež posuvné okná resp. posuvné dvere ako aj zdvižno-posuvné dvere vyrábame v plast hliníkovom vyhotovení.

 

Samozrejmosťou je, že naše okná sú odolné voči vlámaniu a majú vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu. Kladieme veľký dôraz na kvalitné spracovanie až do najmenšieho detailu. Vyhotovenia rohov sú pri použití hliníkového krytu bezchybné, zabezpečujú dokonalý vzhľad a garantujú dlhoročnú ochranu.

VYHOTOVENIE

VNÚTORNÝ POHĽAD

Hranaté príp. plošne lícujúce krídlo Studio okien sa perfektne hodí k čistým štruktúram Vášho interiéru. Priamočiare kľučky na oknách s plochou rozetou pritom ideálne podčiarkujú minimalizovaný vzhľad.

vnutorne-vyhotovenie
vonkajsie-vyhotovenie

VONKAJŠÍ POHĽAD

Studio okná sú redukované na to najdôležitejšie. Čisté, ploché rámy okien sú dizajnovým prvkom a zdôrazňujú výnimočnú architektúru.