vchodove-dvere-uvod

VCHODOVÉ DVERE

Vchodové dvere presne podľa Vašich požiadaviek

 

Každé Internorm vchodové dvere sú unikát. Pretože každé vchodové dvere sú vyrábané presne na mieru a presne podľa Vašich požiadaviek. Na výber máte päť hliníkových systémov dvier a dva drevo-hliníkové systémy dvier s nespočetnými modelmi. Vytvorte si Vaše vchodové dvere presne podľa Vašich predstáv. Rozhodnite sa medzi dverami s celoplošnou platňou alebo sklenou výplňou a potom si zvoľte želané bočné časti, nadsvetlíky, kľučky, farby atď. Nie sú Vám kladené žiadne hranice.

 

Naše vchodové dvere sú dostupné v rôznych dizajnoch – vhodných k Vášmu štýlu domu a vhodných k Vašim Internorm oknám. Aby ste v množstve vchodových dvier našli rýchlejšie model, ktorý sa k Vám hodí, rozdelili sme rôzne stavebné štýly do štyroch dizajnových štýlov.

 

Samozrejme kladieme veľký dôraz na kvalitné spracovanie a zabudovanie osvedčených bezpečnostných uzamykaní. Naše dvere nie sú síce žiadne klasické bezpečnostné dvere, aké by boli potrebné napríklad na miestnosť s trezorom v banke. Avšak naše bezpečnostné dvere sú vďaka kvalitnému bezpečnostnému systému uzamykania testované až do bezpečnostnej triedy RC2 a tým zabezpečujú vynikajúcu ochranu voči vlámaniu.

VYTVORTE SI VAŠE INDIVIDUÁLNE VCHODOVÉ DVERE

Pomocou nášho dizajnéra dverí si môžete Vaše individuálne vchodové dvere navrhnúť jednoducho a rýchlo online.  

door-designer

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Hliníkové vchodové dvere môžu byť samozrejme vybavené systémom vstupu na odtlačok prsta, Keypad (Codetastatur) – ovládaním pomocou klávesnice alebo ďalšími bezpečnostnými systémami.

hlinik-dvere-uvod

DREVO HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Drevo vytvára nezameniteľný vzhľad, poskytuje teplo a útulnosť a výrazne prispieva k príjemnej atmosfére.

drevohlinik-dvere-uvod

Vedľajšie vchodové dvere

 

Garáž, vchod do pivnice alebo aj skladové priestory bývajú väčšinou uzatvárané vedľajšími vchodovými dverami. Pretože cez tieto dvere sa často dá dostať aj do domu, je tu taktiež potrebné primerané bezpečnostné vybavenie. Internorm vedľajšie vchodové dvere sú preto vybavené bezpečnosťou voči vlámaniu. Tento systém bezpečnosti je dostupný v rôznych stupňoch bezpečnosti – podľa potreby.

Naše dvere pre vedľajšie vchody získate v materiáloch drevo-hliník, hliník a plast.

Príslušenstvo vchodových dvier

 

Samozrejme Vám ponúkame veľký výber možností stvárnenia pre Vaše Internorm- vchodové dvere. Podľa modelu a štýlu Vašich dvier môžete si vybrať vhodné kľučky, farby a sklá a tak si vytvoriť úplne osobné a individuálne vchodové dvere.